
A gyerekek bizonyára nagyon örülnek majd, ha meghallják, hogy a Grués a Verdák harmadik része hamarosan a magyar mozikban is látható lesz.
A különálló Minyonok-film után most újra összeállnak a figurák kedvenc főgonoszukkal, Grúval, aki egy új ellenséget kap.
A Gru második része 970 millió, a Minyonok 1,16 milliárd dollárt hozott már világszerte, ezzel 29. és 11. helyen állnak minden idők legtöbb bevételt hozó filmjei közt.
A Gru 3-ban újra egyesülnek a minyonok a nagyvezérrel, aki egy extinisztárt kap most ellenfeléül, aki úgy tűnik, a szerepében ragadt. A film 2017. június 29-én kerül a magyar mozikba.
És vajon miről szól a Verdák 3.? A legendás Villám McQueen egyszer csak ráeszmél, hogy partvonalra szorították imádott sportágának szélsebes ifjú versenyzői. Hogy ismét régi dicsőségében tündökölhessen, egy lelkes fiatal szerelő, Cruz Ramirez segítségéért folyamodik, aki tudja, miként lehet McQueen újra nyerő. A néhai Hudson Doki tanításai által is erősítve a #95-ös verda egy bajnok szívével bizonyítja a Szelep Kupa legjelentősebb futamán, hogy még nem áldozott le a napja! Bemutató júniusban,
![]() Ingyenes programok Somogyban a hétvégén – Falunapok, koncertek és fesztiválok várják a közönségetAugusztus 8–9-én sem maradunk programok nélkül Somogyban: több településen falunapot rendeznek, a Balaton-parton pedig ingyenes koncertek és fesztiválok várják a látogatókat. |
![]() Szigetvári tűzvész megfékezéséhez kérték a somogyi tűzoltók segítségétÖt hektáron pusztított a tűz csütörtök délután Szigetvárnál, a Márta dűlőben.
|
![]() Kiégett egy autó MarcalinálKigyulladt és teljes terjedelmében égett egy személyautó csütörtök este Marcali külterületén. A tűz átterjedt az aljnövényzetre is.
|
![]() Két neves rendezővel készül az új évadra a kaposvári Csiky Gergely SzínházGőzerővel zajlik a Csiky Gergely Színház 2026/2027-es évadának előkészítése. |
![]() Fagyival lepték meg a kukásokat Somogyban a hőségbenSzívmelengető gesztussal mondtak köszönetet a hulladékszállítóknak több somogyi településen. |
![]() Fonyódi siker: a Lokal at the Lake fogása lett 2026 Év StrandételeSomogyi siker született a Balatonnál: a fonyódligeti Lokal at the Lake nyerte el a 2026-os Év Strandétele címet. |