Kigyulladt és teljes terjedelmében égett egy személyautó csütörtök este Marcali külterületén. A tűz átterjedt az aljnövényzetre is.
Ezúttal 100 levéllel lett lombosabb az Életfa, ennyi kaposvári kisgyermek neve került fel szerdán délelőtt a Városliget és Kaposvár egyik szimbólumára.
Ezzel már csaknem 4000 kaposvári gyermek neve szerepel a fa ágain.

Az életfára a Kaposvárra született gyermekek nevével és születési dátumával ellátott levélkék kerülnek fel, valamint azoké, akik más városban látták ugyan meg a napvilágot, de állandó kaposvári lakosok.

Az első fát 2006-ban állították, hamarosan pedig már a másodikon is elfogynak a szabad helyek, ezt követően újabb fát állít majd a város.
Az eseményről készített fotók megtekinthetők a facebook.com/kaposvarieletfa oldalon.
![]() Kiégett egy autó MarcalinálKigyulladt és teljes terjedelmében égett egy személyautó csütörtök este Marcali külterületén. A tűz átterjedt az aljnövényzetre is.
|
![]() Két neves rendezővel készül az új évadra a kaposvári Csiky Gergely SzínházGőzerővel zajlik a Csiky Gergely Színház 2026/2027-es évadának előkészítése. |
![]() Fagyival lepték meg a kukásokat Somogyban a hőségbenSzívmelengető gesztussal mondtak köszönetet a hulladékszállítóknak több somogyi településen. |
![]() Fonyódi siker: a Lokal at the Lake fogása lett 2026 Év StrandételeSomogyi siker született a Balatonnál: a fonyódligeti Lokal at the Lake nyerte el a 2026-os Év Strandétele címet. |
![]() A Bagossy Brothers és a 30Y is koncertezik Kaposváron a Rippl-Rónai FesztiválonMár biztos, hogy idén is nagyszabású koncertekkel várja a közönséget a Rippl-Rónai Fesztivál. |
![]() Négy település tűzoltói dolgoztak Látrányban a lángok megfékezésénFa dőlt egy villanyoszlopra, leszakította az elektromos vezetékeket és meggyújtotta a környezetében lévő aljnövényzetet szerda délelőtt Látrány külterületén.
|