Kőhalmi és Dombi @ Dumaszínház Agóra

Időpont: 
2015/03/05 - 18:00

Március 5. csütörtök 18.00 Kőhalmi és Dombi @ Dumaszínház Agóra

 

Március 5-én  (csütörtök) este újra Dumaszínház lesz Kaposváron, az Agórában. Ezúttal Kőhalmi Zoltán és Dombóvári István lép színpadra.

Belépőjegy ára:

:: elővételben 2700 Ft

:: az előadás napján a helyszínen 3200 Ft

Amennyiben elővételben valamennyi jegy elkel a helyszínen már nem lesz jegyértékesítés! 

Az este első fellépője Kőhalmi Zoltán vidéken nőtt fel, egy panellakótelepen, a legrosszabb kombinációban. Pályáját Fábry-nál valamint a Rádiókabaréban kezdte, mint író, aztán a Dumaszínház indulásakor ő is színpadra állt. A pályaelhagyó építészmérnök valójában sosem akart „kiállni és beszélni”, jól érezte magát a háttérben. Szerencsére, mégis megpróbálta. A „szomorú bohóc” nem is olyan szomorú, hiszen háromgyermekes, boldog családapa és férj, Humorfesztivál-győztes, az egyik legnépszerűbb dumaszínházas. 

Itt lesz még Dombóvári István is, a jászkarajenői anti-celeb, akit barátai és rajongók csak Dombinak hívnak. Egykori kamionrakodó, ma már ismert humorista, fellépésekkel, poénokkal, sikerekkel, mindennel, amiről régebben csak álmodott. Szorgalmas mókamester, a kihívások embere, alkalmanként vőfély, vagy piac-avató. Blogíró, szakma-gyűjtő, reklámőrült. A Dombi Update kiötlője és egyben lelkes híve, aki már többször elhagyta testsúlyának harmadát, pedig maga sem tudta miért akar fogyni. Humora nehezen behatárolható, a „ne már” és az „inkább hagyd abba” irányzatokat képviseli. Langaléta termete génjeinek és egy sikertelen, OKJ-s Legyünk magasabbak! – tanfolyamnak köszönhető. 

A március 5-ei 18 órakor kezdődő előadásra belépőjegyek elővételben kaphatók a helyszínen az Agórában, az OTP Travelnél, a Líra Könyvesboltban valamint online a dumaszinhaz.jegy.hu oldalon. További információ:

facebook.com/kaposduma

MAGAZIN

Tűzvész pusztított Kaposváron és Somogysámsonban is a hétvégén

Hét műszaki mentésnél és tizenhat tűzesetnél avatkoztak be a tűzoltók az elmúlt napokban, Somogy vármegyében.

Kaposvárra érkeztek a Most Wanted sztárjai – itt látták az üldözőket és az üldözötteket

Nem mindennapi forgatás zajlott az elmúlt napokban Kaposváron:

Ingyenes programok Somogyban a hétvégén – Falunapok, koncertek és fesztiválok várják a közönséget

Augusztus 8–9-én sem maradunk programok nélkül Somogyban: több településen falunapot rendeznek, a Balaton-parton pedig ingyenes koncertek és fesztiválok várják a látogatókat.

Szigetvári tűzvész megfékezéséhez kérték a somogyi tűzoltók segítségét

Öt hektáron pusztított a tűz csütörtök délután Szigetvárnál, a Márta dűlőben.

Kiégett egy autó Marcalinál

Kigyulladt és teljes terjedelmében égett egy személyautó csütörtök este Marcali külterületén. A tűz átterjedt az aljnövényzetre is.

Két neves rendezővel készül az új évadra a kaposvári Csiky Gergely Színház

Gőzerővel zajlik a Csiky Gergely Színház 2026/2027-es évadának előkészítése.

Állásajánlatok Kaposváron