Ösztöndíjjal az USA-tól Új Zélandig - utazó fotókiállítás az egyetemen
Campus Mundi ösztöndíjas fiatalok által készített fényképekből nyílt tárlat a Kaposvári Egyetemen.
A világ legkülönbözőbb pontjain készült fotókon emlékezetes pillanatokat, különleges helyeket és varázslatos színeket örökítettek meg azok a fiatalok, akik hosszabb-rövidebb ideig külföldön tanulhattak a Campus Mundi program támogatásával.
Szavakkal sokszor nehezen kifejezhető mindaz, amit egy külföldi tanulmányút vagy szakmai gyakorlat alatt átélhetünk. Életre szóló élmények, új barátságok, számtalan kaland, felfedezésre váró tájak… A szakmai ismeretek és a nyelvtanulás mellett ez is várja az ösztöndíjas fiatalokat.

A karrierjüket tudatosan tervező vagy épp nagyon is kalandvágyó egyetemisták és főiskolások a Campus Mundi program támogatásával külföldi részképzésen, szakmai gyakorlaton vagy rövid tanulmányúton vehetnek részt a világ szinte bármelyik országában. A kiemelkedően magas ösztöndíjak lehetővé teszik, hogy szabadidejükben is izgalmas és felejthetetlen perceket töltsenek el a magyar fiatalok külföldön.

Ezt bizonyítják a korábbi ösztöndíjasok élményei is, akiknek fotóiból a Tempus Közalapítvány munkatársai összeállították a kiállítás anyagát. AZ ÉLET CAMPUS MUNDISKÉNT felhívásra érkezett képek többek között Olaszországban, Vietnámban, az USA-ban, Dél-Koreában és Új-Zélandon készültek, tavasszal pedig az ország számos egyetemén megtekinthetők.
2019. március 4 - március 8.
Kaposvári Egyetem
Kaposvár, Guba Sándor utca 40.
2019. március 11 - 15.
Kaposvári Egyetem
Kaposvár, Bajcsy Zs. utca 10.
További információ a Campus Mundi programról: www.campusmundi.hu
Facebook: www.facebook.com/campusmundi
LEGKÖZELEBBI PROGRAMOK
-
2026/08/08 - 08:00
-
2026/08/08 - 08:00
-
2026/08/08 - 09:00
-
2026/08/08 - 10:00
-
2026/08/08 - 11:00
MAGAZIN
![]() Ingyenes programok Somogyban a hétvégén – Falunapok, koncertek és fesztiválok várják a közönséget |
![]() Szigetvári tűzvész megfékezéséhez kérték a somogyi tűzoltók segítségétÖt hektáron pusztított a tűz csütörtök délután Szigetvárnál, a Márta dűlőben.
|
![]() Kiégett egy autó MarcalinálKigyulladt és teljes terjedelmében égett egy személyautó csütörtök este Marcali külterületén. A tűz átterjedt az aljnövényzetre is.
|
![]() Két neves rendezővel készül az új évadra a kaposvári Csiky Gergely SzínházGőzerővel zajlik a Csiky Gergely Színház 2026/2027-es évadának előkészítése. |
![]() Fagyival lepték meg a kukásokat Somogyban a hőségbenSzívmelengető gesztussal mondtak köszönetet a hulladékszállítóknak több somogyi településen. |
![]() Fonyódi siker: a Lokal at the Lake fogása lett 2026 Év StrandételeSomogyi siker született a Balatonnál: a fonyódligeti Lokal at the Lake nyerte el a 2026-os Év Strandétele címet. |

















