Újra áll Kaposvár karácsonyfája

A vasárnapi viharos szél kidöntötte a kaposvári Kossuth téren álló karácsonyfát, így a vasárnapi gyertyagyújtásnál sajnos csak a fekvő fenyőt láthatták az arra sétálók.

 Azonban szerencsére nem kellett sokáig várni, hogy a fát visszaállítsák az eredeti helyére, hétfő délután helyrebillentették a fenyőt.. A fényfüzér viszont valószínűleg károsodhatott, mert a Szita Károly Facebook oldalán található bejegyzés alatti hozzászólásokban ez olvasható: 

Az Opti-Cost Kft. már fel is ajánlott százezer forintot, hogy a város karácsonyfája ismét a régi fényében ragyoghasson.

Illetve a fán található égősorok egyelőre nem világítanak.

Fotó: Szita Károly Facebook oldala

Időpont: 
hétfő, 2021, december 13 - 16:50

MAGAZIN

Az Országos Vízügyi Főigazgatóság cáfolja a Duna vízállásával kapcsolatos tévhiteket

Az Országos Vízügyi Főigazgatóság (OVF) közleményben reagált azokra a félrevezető állításokra, amelyek az elmúlt napokban jelentek meg a Duna rendkívül alacsony vízállásával kapcsolatban.

Két ember meghalt az Ozora Fesztiválon, éjféltől leállnak a zenei programok

A fesztivál szervezői hivatalos közleményben számoltak be arról, hogy két tragikus haláleset történt szombaton az O.Z.O.R.A. Fesztivál területén.

Energiatakarékosságra kérik a lakosságot: az esti órákban csökkentsük az áramfogyasztást

A rendkívüli hőség és a megnövekedett villamosenergia-igény miatt a kormány arra kéri a lakosságot, hogy a következő napokban lehetőség szerint mérsékelje az áramfogyasztását a legterheltebb esti időszakban.

Balaton-átúszás 2026: közel 11 ezren úszták át a Balatont augusztus 1-jén

Kétszeri halasztás után, ideális időjárási körülmények között rendezték meg 2026. augusztus 1-jén a 44. Lidl Balaton-átúszást.

Kimerül Sup-ost mentettek a Balatonból

A férfi annyira elfáradt, hogy a vízirendőrök segítsége nélkül nem tudott volna biztonságosan partra jutni.

Hőség - A honvédség zacskós vízzel és vízszállító járművekkel segíti a lakosságot a hőségben

A Magyar Honvédség zacskós vízzel és vízszállító járművekkel segíti a lakosságot a rendkívüli hőségben - mondta Ruszin-Szendi Romulusz honvédelmi miniszter szombaton, Budapesten.

Állásajánlatok Kaposváron