Bábszíntér felnőtteknek - Ideje a meghalásnak
Egy huszonéves színésznő és egy nyolcvanéves báb. Ketten, mégis egyedül – egyedül, mégis ketten. Ötvenpercnyi megrázóan egyszerű közlés az elkerülhetetlenről.
Mert mindennek rendelt ideje van. A meghalásnak is.
Polcz Alaine szövegei, Karády Katalin dalai, valamint egy különleges művészi forma a drámai színház, a táncművészet és a bábos műfaj határán, Markó-Valentyik Anna szólóelőadásában. Rendező Ladányi Andrea.
Az előadást 16 éven felüli nézőinknek ajánlják.
Időpont:
2020/10/31 - 18:00
LEGKÖZELEBBI PROGRAMOK
-
2026/07/31 - 06:00
-
2026/07/31 - 12:00
-
2026/07/31 - 16:00
-
2026/07/31 - 17:00
-
2026/07/31 - 18:30
MAGAZIN
![]() Falunapok és ingyenes fesztiválok Somogyban - mutatjuk a programokat |
![]() Hőhullámmal indul az augusztus 35 fok feletti hőségre kell készülniJúlius 31-től újabb erős hőhullám éri el Magyarországot, így Somogy vármegyében is ismét tartós kánikulára kell számítani. |
![]() Ellenőrzik a rolllereseket a rendőrök KaposváronKözös ellenőrzések indulnak Kaposváron a rolleresek biztonságos közlekedéséért.
|
![]() Kukásautó és személykocsi is kigyulladt Somogyban szerdánKigyulladt egy hulladékszállító gépjármű, szerda délután Balatonszárszón, a Madách Imre utcában.
|
![]() Hőségriadó: a kánikula a volán mögött is komoly veszélyt jelentNemcsak a szervezetet, hanem a vezetési képességeket is próbára teszi a közelgő hőségriadó. |
![]() Egy hőlégballon már levegőbe emelkedett Kaposvár felett szerdánKülönleges látvány fogadta szerda reggel a korán kelőket Kaposváron: a Rippl-Rónai Kupa egyik női versenyzője, Mayerhofer Doris egyéni edzőrepülést hajtott végre a Klebelsberg Kollégium közeléből.
|

















