Elhalmozzák adományokkal a kaposvári mentősöket

A Kaposvári Mentőállomás dolgozóira mindig gondol valaki, folyamatosan érkeznek hozzájuk a felajánlások.

 

Legutóbb a Somogyi Bicskások szurkolói csapat vitt a mentősöknek csokit, gyümölcsöt és ásványvizet. A Kuglófoslánytól, Szemenyei Patríciától 105 db szivecskés kuglófot kaptak, a Hetesi Polgárőr Egyesület pedig enni és innvalóval lepte meg a dolgozókat. Méz is érkezett a Hanzel Méztől, a Horgász Étterem és a Kis Villa Curpad összesen 50 adag BBQ hamburgert szállított ki.

Sőt a Mátrix Irodatechnikától 3 db asztali számítógépet is kapott az állomás. Mindez az utóbbi hetekben érkezett a mentőállomásra, és nem lehet mondani, hogy elfeledkeztek volna az idő múlásával a mentősök áldozatos munkájáról, hiszen a Somogyi Bicskások felajánlását három nappal ezelőtt kapták. A mentőállomáson természetesen nagyon örülnek a felajánlásoknak és mindenkinek köszönik az önzetlen segítséget.

Forrás: https://www.facebook.com/kaposvarimentok/

MAGAZIN

Kimerül Sup-ost mentettek a Balatonból

A férfi annyira elfáradt, hogy a vízirendőrök segítsége nélkül nem tudott volna biztonságosan partra jutni.

Hőség - A honvédség zacskós vízzel és vízszállító járművekkel segíti a lakosságot a hőségben

A Magyar Honvédség zacskós vízzel és vízszállító járművekkel segíti a lakosságot a rendkívüli hőségben - mondta Ruszin-Szendi Romulusz honvédelmi miniszter szombaton, Budapesten.

Energiatakarékossági intézkedéseket vezet be a MÁV-csoport a hőség miatt

A tartós hőhullám és az országos villamosenergia-rendszer fokozott terhelése miatt átmeneti energiatakarékossági intézkedéseket vezet be a MÁV-csoport.

Életbe lép az I. fokú vízkorlátozás – mutatjuk mire kell figyelni

A tartós hőség és a megnövekedett vízfogyasztás miatt országos szinten életbe lép az I. fokú vízkorlátozás.

Termelői piacok Somogyban a hétvégén – Mutatjuk, hová érdemes ellátogatni

Ha szereted a friss, helyi termékeket, a házi sajtokat, mézeket, lekvárokat vagy a közvetlenül a termelőktől származó zöldségeket és gyümölcsöket, akkor érdemes felkeresni valamelyik somogyi termelői piacot a hétvégén.

Falunapok és ingyenes fesztiválok Somogyban - mutatjuk a programokat

Augusztus első hétvégéjén egymást érik a falunapok, gasztronómiai rendezvények és ingyenes fesztiválok Somogy vármegyében.

Állásajánlatok Kaposváron